W sobotę 13.09.2025 na torze regatowym w Kruszwicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla amatorów na „Smoczych łodziach”. Do startu zgłoszono Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy dla dziewcząt im Polskich Olimpijczyków z Kruszwicy. Ekipa MOW ścigała się na dystansie 200 metrów wraz z innymi zespołami tj.: Włocławskim Towarzystwem Wioślarskim Mastersów, Zarządem Dróg Publicznych z Inowrocławia, Zakładem Karnym z Torunia, Komendą Powiatowa Policji z Inowrocławia, Klubem Wioślarski Gopło z Kruszwicy oraz WOPR-em z Kruszwicy. Ostatecznie osada Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego awansowała do finału D zajmując VIII miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i medale.
Organem prowadzącym ośrodek jest Powiat Inowrocławski.
12.09.2025 r na strzelnicy w Kobylnikach odbył się coroczny Turniej Strzelecki ŚDS Kruszwica. W zawodach startowała również ekipa z naszej szkoły.
W dniu 04.09.2025r. dzięki uprzejmości Klubu Sportowego Level Sport w Inowrocławiu nasze podopieczne miały okazję zadbać o dobrą formę i samopoczucie. Regularne ćwiczenia fizyczne to przecież jedna z najlepszych rzeczy, którą można zrobić dla swojego ciała i umysłu. Poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie a także jest świetnym sposobem na odstresowanie i relaks oraz wywołanie uśmiechu na twarzy. Jeszcze raz dziękujemy Klubowi Level Sport Inowrocław za możliwość przeprowadzenia zajęć.
Aktywnie i na sportowo...
Korzystając z pogody, rozpoczynamy wycieczki rowerowe w nowym roku szkolnym.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kruszwicy.
W czasie dwumiesięcznego odpoczynku od zajęć szkolnych wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego dla Dziewcząt im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy uczestniczyły w działaniach i czynnościach prowadzonych ku atrakcyjności czasu wolnego, a niósł on za sobą bardzo dużo wartości, pokazał również naszym podopiecznym w jaki sposób można spędzać bezpiecznie czas wolny z dala od ryzykownych zachowań.
„Akcję Lato” wychowanki rozpoczęły wyjątkowo smakowicie od ciasta drożdżowego z jabłkami i kruszonką, później było równie pysznie: gofry, lemoniada, chleb ze smalcem i ogórki kiszone, koktajle owocowe. Wychowanki systematycznie nabywały nowych umiejętności kulinarnych podczas przygotowywania podwieczorków czy kolacji. Podczas wspólnego gotowania w kuchni panowała zawsze świetna atmosfera, a wspólne gotowanie było prawdziwą frajdą i doskonałą okazją do zdobywania nowych umiejętności kulinarnych oraz poznawania nowych smaków.










