W KINOMAXIE

Dziś nasze wychowanki wybrały się do kina Kinomax w Inowrocławiu na film pt. „O psie, który jeździł koleją 2”. Seans dostarczył dziewczętom wielu wzruszeń, śmiechu i radości. Wychowanki żywo reagowały na losy filmowego bohatera i z wielkim entuzjazmem opowiadały o swoich ulubionych momentach. Był to czas nie tylko dobrej zabawy, ale także nauki o przyjaźni, odwadze i odpowiedzialności