Olimpijczycy w MOW

Po wakacyjnej przerwie wznowiono cykl spotkań z gwiazdami polskiego sportu. Tym razem odwiedzili nas szermierze, paraolimpijczycy: Stefan Makowski ( medalista igrzysk paraolimpijskich w Atenach, obecnie trener), Michał Siatkowski - członek kadry narodowej oraz srebrny medalista w szpadzie ( drużynowo) z Pekinu Robert Andrzejuk (aktualnie trener ). Sportowcy omówili ogólne zasady walki na szpady, floret i szablę, a główną częścią spotkania był krótki pokaz i instruktaż. Ten element wizyty najbardziej podobał się słuchaczom, a nasze wychowanki z zapałem próbowały swoich sił. Oczywiście tradycyjna burza braw i podziękowanie za przyjazd, sesja fotograficzna na koniec fantastycznej wizyty!
Organem prowadzącym ośrodek jest Powiat Inowrocławski.