AKCJA SIERPIEŃ

"Akcję Lato” dziewczęta rozpoczęły wyjątkowo smakowicie – od ciasta drożdżowego z jabłkami i kruszonką. Później było równie pysznie: gofry, lemoniada, ogórki kiszone oraz chleb ze smalcem.
W wakacje dziewczęta nie próżnują. Dbają o urodę, bo – jak powiedział klasyk – „kiedy czujemy się piękne i zadbane, nasz nastrój się poprawia, a my stajemy się bardziej pewne siebie i skłonne do podejmowania wyzwań”. W wolnym czasie biorą udział w zajęciach plastycznych oraz rękodzielniczych. 
Dbają również o formę fizyczną, uczestnicząc w różnych formach aktywności- każda pora roku jest dobra aby pracować nad kondycją, wytrzymałością i wymarzoną sylwetką. Dziewczęta nie zwalniają tempa nawet w wakacje i w ramach "Akcji Lato" kontynuują zajęcia sportowe z elementami boksu, wygrywają w zawodach lekkoatletycznych, tenisa stołowego i piłkarzyków. Był także czas na zabawę podczas Dnia Solenizanta, Dnia Talentów i wspólnego grilla.
Organem prowadzącym ośrodek jest Powiat Inowrocławski.